Galerii


Pulmameik ja soeng Darja Tammelt

Teen Sulle kauni mulmameigi ja soengu - on ju   pulmapäeval kõikide silmad Sinule suunatud ning siis jäädvustatakse pilte ilusaks mälestuseks.


Pulmameik on erinev nii päevasest kui ka õhtusest meigist. Ta peab endas neid meike ühendama, olema loomulik, särav, püsiv, maksimaalselt toonitama loomulikku ilu ja koos sellega olema piisavalt väljendusrikas, et fotodel ei oleks pruut liiga kahvatu. Seega proffessionaalne abi on vältimatu.

 
Pulmapäeval enamasti ajaga väga kitsas ja seda aega ei tahaks sugugi kulutada sõitudele ilusalongi. Just sellepärast ma pakungi Teile võimalust tulla Teie juurde sobival ajal ja teha kaunis pulmameik ja soeng, kas või kell 6 hommikul! See on oluline eelis ilusalongide ees, kes pakuvad teenust vaid salongi lahtioleku aegadel.


Peale selle, koduses atmosfääris, tunneb pruut ennast  reeglipäraselt märksa mugavamalt  ja rahulikumalt. Кodused seinad, harjumuspärane valgustus ja muud nüansid lubavad Teil objektiivsemalt hinnata pulmameiki, paluda lisada värvi või korrigeerida meiki, kui selleks on vajadust jne.

Samal ajal saate Te olla kursis ettevalmistustega ning jagada näpunäiteid, mis puudutavad piduliku sündmuse viimast lihvi. Tõelisel professionaalil, pole sisuliselt vahet, kus ta töötab. On see siis ilusalong või Teie magamistuba. Kogu kosmeetika ja lisavarustus ning mis peamine – kogemus ja talent, on alati koos minuga.  See ongi see, mis aitab minul, kui jumestajal, teha Teile suurepärane pulmameik. 
 
Pulmameiki kuulub: Näo  ja kaela naha ettevalmistus, toonkreemi valik ja pealekandmine, näo ovaali ja näojoonte korrektsioon, kulmude korrigeerimine ja vormistamine, defektide maskeerimine, silmameik, aktsendid, huulemeik. Kaela, õlgade ja dekoltee toonimine, nahale sära lisamine.

Pulmameigi hind: 60 EUR

 

Proovimeik

  Väga oluline on teha proovimeik. Seda tehes saate Te märgata puudujääke, teha ettepanekuid ja korrigeerida lõplikku välimust vastavalt Teie soovidele. Määrake proovimeigi aeg soovitavalt päevasele ajale, mil on nähtavad pisimadki kõrvalekalded ja detailid.

Pidage meeles, et meik, mis võib tunduda Teile liiga tugev, võib kooskõlas pruutkleidiga ja õhtusoenguga tunduda hoopis teistsugusem.

Proovimeigi hind: 30 EUR

Aitan teid ka tüdrukute õhtul. Hind kokkuleppel. Helista tel.58363575

Pruudimeik pulmadeks
Pruudimeik HarjumaalPruudimeik fotosessioon

Pruudimeik Darja Tammelt 63Kosmeetik pruudile

 

Galerii

JUMESTUS:

 

Õhtumeik 30 EUR

Fotomeik 30 EUR

Pruudimeik 60 EUR

Pruudi proovimeik 30 EUR

Ripsmetutikute paigaldamine 5 EUR
 

SOENG:

 


Pruudi proovisoeng 30 EUR
 
Pruudisoeng 60 EUR 
 
Soeng 30 EUR 

Individuaalne meigikursus al. 70 EUR
 

Darja Tamm
(+372) 58 36 3575

darja@darjatamm.ee

Tulen teie juurde või tulge minu juurde:

Suurekivi põik 4,
Peetri küla, Rae vald,
Harjumaa, 75301

Vaata kaarti
 

meik ja soeng Uudised (4)Uudiste arhiiv
Instagram