Galerii


Pruudimeik ja soeng Darja Tammelt

Teen Sulle kena pruudimeigi ja soengu

Pulmade eelne aeg on alati kiire, sellest lähtuvalt võin pruudisoengu ja meigi teha Teile sobivas paigas.

Pruudimeik on erinev nii päevasest kui ka õhtusest meigist. Ta peab endas neid meike ühendama, olema loomulik, särav, püsiv, maksimaalselt toonitama loomulikku ilu ja koos sellega olema piisavalt väljendusrikas, et fotodel ei oleks pruut liiga kahvatu. Seega proffessionaalne abi on vältimatu.

Pruudimeik ja soeng Darja Tamm 223

Pulmapäeval enamasti ajaga väga kitsas ja seda aega ei tahaks sugugi kulutada sõitudele ilusalongi. Just sellepärast ma pakungi Teile võimalust tulla Teie juurde sobival ajal ja teha kauni pulmameik ja soengu, kas või kell 6 hommikul! See on oluline eelis ilusalongide ees, kes pakuvad teenust vaid salongi lahtioleku aegadel.


Peale selle, koduses atmosfääris, tunneb pruut ennast  reeglipäraselt märksa mugavamalt  ja rahulikumalt. Kodused seinad, harjumuspärane valgustus ja muud nüansid lubavad Teil objektiivsemalt hinnata pruudimeiki, paluda lisada värvi või korrigeerida meiki, kui selleks on vajadust jne.

Samal ajal saate Te olla kursis ettevalmistustega ning jagada näpunäiteid, mis puudutavad piduliku sündmuse viimast lihvi. Tõelisel professionaalil, pole sisuliselt vahet, kus ta töötab. On see siis ilusalong või Teie magamistuba. Kogu kosmeetika ja lisavarustus ning mis peamine – kogemus ja talent, on alati koos temaga.  See ongi see, mis aitab minul, kui jumestajal, teha Teile suurepärane pulmameik. 
 
Pruudimeiki kuulub: Näo  ja kaela naha ettevalmistus, toonkreemi valik ja pealekandmine, näo ovaali ja näojoonte korrektsioon, kulmude korrigeerimine ja vormistamine, defektide maskeerimine, silmameik, aktsendid, huulemeik. Kaela, õlgade ja dekoltee toonimine, nahale sära lisamine.

Pruudimeigi hind: 60 EUR

 

Proovimeik

  Väga oluline on teha proovimeik. Seda tehes saate Te märgata puudujääke, teha ettepanekuid ja korrigeerida lõplikku välimust vastavalt Teie soovidele. Määrake proovimeigi aeg soovitavalt päevasele ajale, mil on nähtavad pisimadki kõrvalekalded ja detailid.

Pidage meeles, et meik, mis võib tunduda Teile liiga tugev, võib kooskõlas pruutkleidiga ja õhtusoenguga tunduda hoopis teistsugusem.

 

Proovimeigi hind: 30 EUR
Pruudisoeng 60 EUR Pruudisoeng

Proovisoeng 30 EUR
 
Aitan teid ka tüdrukute õhtul. Hind kokkuleppel. Helista tel.58363575

Pruudi meik Darja Tamm 221Pruudimeik pulmadeksPruudimeik 223 Pruudimeik HarjumaalPruudimeik fotosessioon
Kosmeetik pruudile

Galerii
 

JUMESTUS:

Õhtumeik 30 EUR

Fotomeik 30 EUR

Pruudimeik 60 EUR

Pruudi proovimeik 30 EUR

Ripsmetutikute paigaldamine 5 EUR
 

SOENG:

 

Pruudi proovisoeng 30 EUR
 
Pruudisoeng 60 EUR 
 
Soeng 30 EUR 

 


Individuaalne meigikursus al. 70 EUR

 

 

Darja Tamm
(+372) 58 36 3575

darja@darjatamm.ee
#darjatammstylist

Tulen teie juurde või tulge minu juurde:

Suurekivi põik 4,
Peetri küla, Rae vald,
Harjumaa, 75301
Vaata kaarti
meik ja soeng

 

 
 Uudised (4)Uudiste arhiiv
Instagram