Galerii


Jumestaja teenused ja soengud Darja Tammelt

Õhtujumestus

Õhtujumestus on mõeldud pidulikeks juhtudeks ja loodud rõhutama Teie elegantsi, rafineeritust ja sära. Pole tähtis, kas sellest saab tagasihoidlik õhtu sõpradega, uhke õhtusöök või küünlavalgusõhtu kallimaga. Te  peate olema kaunis!Õhtumeik professionaalselt jumestajalt

Õhtujumestusele on iseloomulikud erksad, täidlased toonid, mis on mõeldud selleks, et teha Teie huuled ja silmad väljendusrikasteks just kunstvalguses või hämaras valguses.

Ärge unustage, et makeup –  see on üks Teie  välimuse  elementidest, mis rõhutab Teie isikupära, suhtumist moodi  ja väljendab teie meeleolu. Jumestus peab harmoneeruma kleidi, aksessuaaride ja eelseisva ürituse stiiliga. Õhtune üritus on just see sündmus, kus Teie fantaasia võib olla piiritu!

Õhtujumestuse hind: 30 EUR
 

Õhtumeik ja soeng Darja TammeltMeikup Darja Tammelt  Õhtujumestus Darja TammeltÕhtumeik meikar Darja Tammelt


Fotojumestus

Fotojumestus on olemuselt siiski pisut tugevam, kuna fotol jääb tulemus umbes 50% õrnem. Eriti must-valge foto puhul, kus värv kaotab tähenduse ning oluliseks muutuvad heledus ja tumedus.
Fotomeik meikup 22
 

Fotojumestus aitab sind parima tulemus saavutamisel ja ka lihtsustab fotograafi tööd järeltöötlusel, seega soovitan kasutada pildistamisel professionaalse jumestaja teenust.

Mul on kõik vajalikud vahendid alati käepärast, oskan arvestada pildistamise ja pildistatava iseärasustega ning teostada fotomeiki kõrgel professionaalsel tasemel.

Fotomeik fotosessiooniks Darja Tammelt
Fotojumestus on olemuselt siiski pisut tugevam, kuna fotol jääb tulemus umbes 50% õrnem. Eriti must-valge foto puhul, kus värv kaotab tähenduse ning oluliseks muutuvad heledus ja tumedus.

Fotojumestus aitab sind parima tulemus saavutamisel ja ka lihtsustab fotograafi tööd järeltöötlusel, seega soovitan kasutada pildistamisel professionaalse jumestaja teenust. Mul on kõik vajalikud vahendid alati käepärast, oskan arvestada pildistamise ja pildistatava iseärasustega ning teostada fotomeiki kõrgel professionaalsel tasemel.Fotojumestus hind: 30 EUR
Soengu hind: 30 EUR

Fotomei enne ja pärast Darja Tammelt 34JumestusFotomeik jumestus Darja Tammelt 3

Pruudijumestus

Pruudimeik kogu eestis Darja TammeltPruudijumestus on erinev nii päevasest kui ka õhtusest jumestusest. Ta peab endas neid jumestusi ühendama, olema loomulik, särav, püsiv, maksimaalselt rõhutama loomulikku ilu ja koos sellega olema piisavalt väljendusrikas, et fotodel ei oleks pruut liiga kahvatu. Seega jumestaja proffessionaalne abi on vältimatu.

Pulmapäeval on enamasti ajaga kitsas ja seda ei tahaks sugugi kulutada sõitudele ilusalongi. Just sellepärast ma pakungi Teile võimalust tulla Teie juurde sobival ajal ja teha kaunis pulmajumestus ja soeng, kas või kell 6 hommikul! See on oluline eelis ilusalongide ees, kes pakuvad teenust vaid lahtioleku aegadel.

Peale selle, koduses õhustikus tunneb pruut ennast tavaliselt märksa mugavamalt  ja rahulikumalt. Kodused seinad, harjumuspärane valgustus ja muud nüansid lubavad Teil objektiivsemalt hinnata pruudimeiki, paluda lisada värvi või korrigeerida meiki, kui selleks on vajadust.

Samal ajal saate Te olla kursis ettevalmistustega ning jagada näpunäiteid, mis puudutavad piduliku sündmuse viimast lihvi. Tõelisel professionaalil, pole sisuliselt vahet, kus ta töötab. On see siis ilusalong või Teie magamistuba. Kogu kosmeetika ja lisavarustus ning mis peamine – kogemus ja talent, on alati koos temaga.  See ongi see, mis aitab minul, kui jumestajal, teha Teile suurepärane pulmajumestus. 
 
Pruudijumestus kuulub: Näo  ja kaela naha ettevalmistus, toonkreemi valik ja pealekandmine, näo ovaali ja näojoonte korrektsioon, kulmude korrigeerimine ja vormistamine, defektide maskeerimine, silmajumestus, aktsendid, huulejumestus. Kaela, õlgade ja dekoltee toonimine, nahale sära lisamine.

Pruudijumestuse hind: 60 EUR

 
Proovijumestus.  Väga oluline on teha proovijumestus. Seda tehes saate Te märgata puudujääke, teha ettepanekuid ja korrigeerida lõplikku välimust vastavalt Teie soovidele. Määrake proovimeigi aeg soovitavalt päevasele ajale, mil on nähtavad pisimadki kõrvalekalded ja detailid. Pidage meeles, et meik, mis võib tunduda Teile liiga tugev, võib kooskõlas pruutkleidiga ja õhtusoenguga tunduda hoopis teistsugusem.

Proovijumestus hind: 30 EUR 

 

 

 

JUMESTUS:Jumestus Darja Tammelt 22

Õhtumeik 30 EUR


Fotomeik 30 EUR

Pruudimeik 60 EUR
Jumestus ja soeng Darja Tammelt 21
Pruudi proovimeik 30 EUR

Kunstripsmete paigaldamine 5 EUR


 

SOENG:

Soengu hind sõltub juuste pikkusest ja töö keerukusest.
Soeng Darja Tammelt 23
Pruudi proovisoeng 30 EUR
 
Pruudisoeng 60 EUR 
 
Soeng 30 EUR 
 
Tüdrukuteõhtud ja stiilipeod hind kokkuleppel

Meigikursus alg. 70 EUR

 

Galerii

(+372) 58 36 3575
darja@darjatamm.ee

Tulen Teie juurde või tulge minu juurde:

Suurekivi põik 4,
Peetri küla, Rae vald,
Harjumaa, 75301

 

Fotomeik

Pruudimeik

Meigikoolitus

Jumestus Uudised (4)Uudiste arhiiv
Instagram